Články

Filmový klub: Walter Mitty a jeho tajný život – 17.6. - 19.00

Aktuality | Martin Staněk | 17.6.2015 00:00

Walter Mitty a jeho tajný život / The Secret Life of Walter Mitty, USA 2013, Ben Stiller, anglicky, české titulky, 114 min.

Walter Mitty, nesmělý a věčně snící fotoeditor časopisu Life, se ve svém jednotvárném životě jen těžko potkává s realitou, a proto raději žije ve svém vysněném světě. V něm se mění na dokonalého romantického hrdinu bojujícího za lepší, spravedlivější svět. Ale i ve svém reálném životě se jednoho dne Walter musí rozhodnout
k zásadnímu kroku do neznáma a opustit bezpečný přístav archivu plného negativů a fotografií. Vydává se tak na dobrodružnou cestu okolo světa, po stopách slavného fotografa. Uvádí P. ThLic. Ing. Petr Vacík, SJ a Mgr. Lukáš Jirsa, Ph.D.  Velký sál Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1. Vstupné 80 Kč. Předprodej v pokladně MKP (po – pá od 14 do 20 hod.), tel.: 222 113 425, 222 113 377, online rezervace: www.mlp.cz   

Související články

Komentáře