Hledají se kustodi letního turistického provozu kostela

Aktuality | Martin Staněk | 14.5.2015 00:00

Nabízíme zajímavou brigádu na léto - kustod turistického provozu v kostele Nejsvětějšího Salvátora.
Ve dnech 8.6 - 2.10.2015

Požadujeme věk od 18 let, znalost akademické farnosti, orientaci v církvi a v dějinách umění - studium příslušného oboru výhodou, ale není nutností. Slušná znalost alespoň anglického jazyka, příjemné vystupování a komunikační dovednost podmínkou, dalším jazykovým znalostem se meze nekladou.
Náplní práce je dohled nad kostelem, informační služba turistům a drobný prodej tiskovin a svíček. Nejedná se o průvodcovskou službu.
Pracovní doba je zpravidla od 12 do 18.30 hodin, o víkendu může být mírně upravena.
Zájemci a zájemkyně nechť se hlásí na obecném farním mailu [email protected], kde získají podrobnější informace.

Těšíme se na vás,

Salvátorský tým