Kde je liturgie?

Omlouváme se se Vám za dočasnou nedostupnost této funkce

Články

Adventní benefice Salvátorské scholy 10.12. 19.30

Aktuality | Jana Pláteníková | 10.12.2014 19:30

Letošní předvánoční benefice Salvátorské scholy přispěje na podporu projektu Kuchařky bez domova organizace Jako doma, o. p. s, která nabízí lidem bez přístřeší možnost veřejně prezentovat své kuchařské umění. Vedle příležitosti vařit, kterou postrádají, tak přispívají i ke změně společenského vnímání bezdomovectví. Salvátorská schola a její přátelé vystoupí s židovskými písněmi a roráty Gaudete in Domino semper Jiřího Temla ve středu 10. prosince od 19.30.

Po koncertě jsou všichni srdečně zváni na besedu do sakristie, kde bude projekt Kuchařky bez domova více představen.

Kuchařky bez domova

Související články

Jana Pláteníková

Komentáře