Články

Setkání s Janem Šedivým, autorem knihy O kontemplaci 11.6.

Aktuality | Martin Staněk | 11.6.2014 19:00

Jan Šedivý představí 11.6. 2014 od 19 hodin v sakristii svoji novou knihu O kontemplaci a promluví na téma duchovní doprovázení.

 

.

 

 

 

 

Jan Šedivý

Jan Šedivý pochází z Moravské Nové Vsi, studoval hudbu v Brně, filosofii a teologii v Římě, v Münsteru a v Innsbrucku. Pracoval v oblasti pastorace mládeže a ve školství v Tyrolsku a v mnichovské arcidiecézi. Věnoval se rozvoji spirituality mládeže, později působil ve farnostech a současně v oblasti exercicií a duchovního doprovázení. Od začátku devadesátých let vede pravidelně kurzy kontemplace také v Čechách a na Moravě.

V naší farnosti spolupracuje s Denisou Červenkovou CSTF a P. Janem Regnerem SJ na kurzech kontemplace.

V úterý 10.6. od 19 hodin promluví v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně v Praze 3 - Vinohradech na téma "Kontemplace - jak na to?"

foto: janryznar.blog.idnes.cz

Kudy do sakristie

 

Související články

Komentáře