Kde je liturgie?

Omlouváme se se Vám za dočasnou nedostupnost této funkce

Články

Tomáš Halík: Žít v dialogu - Podněty k promýšlení víry

Aktuality | FiLiP | 11.3.2014 00:00

Od dnešního dne je k disposici nová kniha Mons. Tomáše Halíka: "Žít v dialogu".

Kniha je druhým dílem souboru tématicky utříděných myšlenek z děl Tomáše Halíka.

Zatímco první díl s názvem „Žít s tajemstvím“ obsahoval hlavně teologicko-filozofické úvahy, v této navazující knize najde čtenář také sociologické, historiografické a politologické reflexe fenoménu náboženství. Autor se zaměřuje i na otázky vztahu mezi náboženstvími, vztahu české společnosti k víře, vztahu náboženství a politiky, dějinnými proměnami církve a nakonec vztahem víry a humoru.

Počet stran: 208
Vazba: vázaná s přebalem
Ilustrace: barevné ilustrace
Formát: 115x167
detail

Komentáře