Články

Výběrové řízení na post farní asistentky/farního asistenta

Aktuality | paula | 24.10.2012 16:56

Jelikož se naše historicky první farní asistentka chystá na rodičovskou dovolenou, vyhlašujeme výběrové řízení na její post. Jedná se tedy o zástup, nikoliv o smlouvu na dobu neurčitou (nicméně je možné, že se zástup prodlouží).

Nabízíme práci ve velmi duchovně a intelektuálně inspirativním prostředí, vstřícný pracovní kolektiv, možnost paralelního vzdělávání, úpravu pracovní doby dle potřeby.

Požadujeme znalost církevního prostředí obecně, organizační a komunikační schopnosti, jazykové a stylistické dovednosti, časovou flexibilitu a ideálně teologické a humanitní vzdělání, které však není podmínkou. Zásadní podmínkou však je znalost Akademické farnosti Praha a určitý vnitřní soulad adepta s jejími vizemi. Své životopisy zasílejte na adresu [email protected] do 15.11.2011.

Komentáře