Články

NOC KOSTELŮ - 1.6.

Aktuality | Martin Stanek | 25.5.2012 17:09

Program v našem kostele:

20:00 - 24:00 Světelná instalace v presbytáři, výstava fotografií Jindřicha Štreita z projektu Jedno světlo na ochozu kostela, promítání meditativních fotografií Hany Rysové z Izraele v sakristii, promítání fotografií studentských projektů sakrální architektury v kryptě 21:00 -23:00  Audiovizuální intervence do prostoru kostela: Okno z času do věčnosti Zvon zve k modlitbě, metronomy odměřují pozemský čas, chorál volně odkazuje k věčnosti. Papírový objekt zavěšený pod kupolí zrcadlí pohyb světla.

Hudební koncept - Slavomír Hořínka, papírový objekt a světelná projekce Magdalena Bartáková, zpěv - Tiburtina Ensemble / umělecká vedoucí - Barbora Sojková

více o projektu: www.nockostelu.cz

Komentáře