Články

Filmový klub: Kluk na kole 16.5. 19.00

Nezařazeno | Martin Stanek | 26.4.2012 11:29

Zveme Vás na další pokračování filmového klubu tentokrát s filmem Kluk na kole (Belgie-Francie 2011, Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, 87 minut).

Čeká vás projekce filmu a přednáška s diskusí, uvádí Mgr. Lukáš Jirsa, Ph.D. 
Velký sál Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1. Vstupné: 70 Kč.
Předprodej v pokladně MKP (po – pá od 14 do 20 hod.), tel.: 222 113 425, 222 113 377, online rezervace: www.mlp.cz

Nový film bratří Dardennů (Mlčení Lorny, Dítě) vypráví příběh dvanáctiletého Cyrila, kterého otec umístí do dětského domova. Chlapec nepřestává věřit, že se k otci vrátí, ale ten už žije nový život. Při jednom ze svých útěků za otcem se Cyril seznámí s kadeřnicí Samanthou, která se rozhodne, že se o něj začne starat. Dokáže ale Cyril přijmout její lásku? A jak jeho příchod změní život Samanthě? Budou ti dva schopní spolu žít ve vzájemné důvěře nebo je čeká ještě složitá cesta?

Související články

Komentáře