Tvořivá dílna pro děti na Velký pátek

Aktuality | Martin Stanek | 18.3.2010 16:08

V rámci doprovodného programu k instalaci Adrieny Šimotové, který ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UK a s kurátorem výstavy Pavlem Brunclíkem pořádá naše farnost, zveme všechny děti ve věku 8 - 12 let na Velký pátek 2.dubna do našeho kostela a do sakristie ke tvořivé dílně a k povídání o umění v kostele. Zkušení lektoři vám řeknou něco o díle paní Adrieny Šimotové,  dozvíte se i trochu o kostele a o přípravě na Velikonoce. V sakristii si budete moci vyzkoušet zajímavou  výtvarnou techniku. Sraz bude v 10.00 před kostelem. Doprovázející  dospělí se mohou pasivně účastnit programu pro děti.  Kapacita programu je omezena počtem 20 dětí, proto se, prosíme, přihlašujte telefonicky, e-mailem nebo osobně v sakristii, a to až do úterý 31.března.