15. popelec umělců - "prach jsi a v prach se obrátíš"

Aktuality | Martin Stanek | 29.1.2010 17:13

Již po patnácté se ve středu 17. února uskuteční v našem kostele (a v sakristii) tradiční Popelec umělců, který letos kvůli vysílání Olympijských her nebude v přímém přenosu České televize. V 18 hodin se sejdou v sakristii umělci nejrůznějších žánrů, aby zhlédli literárně hudební pořad, ve kterém účinkují: Přemysl Rut, Tomáš Halík, Petr Nikl, Robert Hugo a Jiří Stivín. Tématem letošního Popelce umělců je „prach jsi a v prach se obrátíš“. V 19 hodin naváže v kostele mše sv. s udílením popelce a ve 20.15 v sakristii zahájíme vernisáží instalaci Adrieny Šimotové. Z důvodu omezené kapacity sakristie bude vstup na první část večera umožněn pouze pozvaným, případně na vstupenky, jejichž omezený počet se bude distribuovat v sakristii v neděli 14.2. po obou bohoslužbách.

Záznamy České televize z minulých let naleznete zde: Popelec 2008 Popelec 2009