Kurz pro lektory

Aktuality | Martin Stanek | 29.1.2010 17:10

Od 16. února zahajujeme kurz pro lektory, který povede zkušená herečka a lektorka kurzů paní Marie Fischerová. Setkání budou probíhat každé úterý od 17.30 do 19 hodin v zapůjčené místnosti v klášteře Křižovníků naproti našemu kostelu (vchod z Platnéřské 4). Předpokládáme zájemce z řad salvátorských farníků, kteří by se rádi aktivně zapojili do liturgie čtením při bohoslužbách. Setkání bude přibližně 6, nevylučujeme pokračování. Podmínkou pro udělení funkce lektora ve farnosti je křest v katolické církvi, mravně bezúhonný život a praktikovaná víra. Na konci kurzu lze obdržet osvědčení o absolutoriu. Přihlašovat se leze e-mailem na obvyklé farní adrese [email protected], případně osobně v sakristii.