Články

Jde o život

Nezařazeno | FiLiP | 7.10.2013 20:00

Cyklus TV Noe

Marek Orko Vácha a Karel Satoria spolu na jaře 2013 vydali knižní rozhovor Život je sacra zajímavej... (Cesta Brno), který se ihned setkal s velice pozitivním ohlasem. Jejich společné dílo bylo také u zrodu série diskusních večerů televize Noe. V živě vysílaném pořadu s názvem Jde o život Marek O. Vácha spolu s Karlem Satoriou pokračují ve svých debatách o (nejen duchovním) životě.
Karel Satoria o pořadu řekl: "Budeme mluvit o tom, jak jde život a hlavně jak si života užít. O čem by si měli dva katoličtí duchovní vykládat, když celé křesťanství, celé Ježíšovo učení není o ničem jiném? Naše setkání budou tedy monotematická. Půjde v nich výhradně o život."

Jednotlivé díly cyklu:
(1) HQ LQ - Hlavně chtít odvážně a moc  (2013/X) - nový archiv
(2) HQ LQ - Modlitba I. (2013/XI) - nový archiv
(3) HQ LQ - Modlitba II. (2013/XII) - nový archiv
(4) HQ LQ - Modlitba III.  (2014/I) - nový archiv
(5) HQ LQ - Čin  (2014/II) - nový archiv
(6) HQ LQ - Církev I.  (2014/III) - nový archiv
(7) HQ LQ - Církev II.  (2014/IV) - nový archiv
(8) HQ LQ - Svátosti I.  (2014/V) - nový archiv
(9) HQ LQ - Svátosti II.  (2014/VI) - nový archiv

Související články

Komentáře