Babí léto KZV v Jitravě

Základy víry | Martin Staněk | 14.7.2021 12:59

Komu je rok a půl KZV málo a rád se setká se spolukřtěnci a spolubiřmovanci z KáZetVé i mimo sakristii, toho zvu na soft duchovně odpočinkový víkend na faře v Jítravě na okraji Lužických hor. Na tuto faru jezdíme již dvacet let.

Termín 24. - 26.9. 2021

začátek v pátek 24.9. v 18.00 (přijíždět možno nejdřívě od 16h), zakončení v neděli odpoledne, návrat do Prahy do 18h.

Vede: Martin Staněk

Doprava je možná autem (pokud bude 5 aut, máme větší možnosti k výletům) i autobusem (přestup v Liberci).  Ubytování je na krásně zrekonstruované faře na postelích ve 3-5 lůžkových pokojích.
Čeká nás výletování po okolí (kraj svaté Zdislavy - Lemberk, Jablonné, johanitská komenda - Český Dub, Kryštofovo údolí), trochu spirituality (ranní modlitba, biblická čtení) a neformální večerní debaty u táboráku. S sebou obvyklou Bibli, vycházkové oblečení a obuv a snad i ty přezuvky :-)

Stravovat se budeme na faře, zajistím našeho interního kuchaře/kuchařku.

Cena za víkend: 1600,-Kč.
V ceně je zahrnuto ubytování, strava 3x denně, vstupné.
V ceně není zahrnuto jízdné do Jitravy a zpět (případně příspěvek na benzin řidičům).
Zájemci o poskytnutí slevy nechť se kontaktují na mailu stanek@farnostsalvator.cz.
Číslo účtu 1933882329/0800 ČS a.s.  - variabilní symbol 24092021

ONLINE PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ ZDE

Bližší info a náhradníci na emailu: stanek@farnostsalvator.cz. Naše kapacita je 20 osob včetně doprovázejícího a kuchaře.

Více o ubytování: farajitrava.cz

Ubytovna Jítrava

Zobrazení na mapě

Turistické možnosti v okolí