Jarní termíny víkendů KZV v kolínském klášteře

Základy víry | Marta Mills | 13.12.2018 09:00

Srdečně zveme všechny účastníky kurzu Základy víry k víkendovým setkáním s týmem doprovázejících v exercičním domě v Kolíně (nad Labem).

Začátek: v pátek v 18.00 (je možné přijíždět již od 17 hodin), je opravdu dobré přijet včas, veškeré organizační věci se řeší v době okolo večeře.

Zakončení: nedělním poobědovým úklidem, tedy cca ve 14.30.

Ubytování a strava
Ve  dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, stravování formou plné penze je zajištěno přímo v domě.
Frekventanti s různými zdravotními omezeními ve stravování nechť uvedou potřebné informace v přihlášce.

Co s sebou

Přezuvky (omezený počet jich je i na místě, Bibli (Starý i Nový zákon nejlépe v ekumenickém překladu), psací potřeby
Není třeba: ani spacák, ani ručník ani povlečení

Cena a platba
Farností dotovaná cena: 900 Kč /pro nízkopříjmové skupiny je možné žádat slevu/, existuje i možnost sponzorské ceny bez omezení výše příspěvku.
(Platba převodem na účet 1933882329/0800; var.symb. je uveden v online přihlášce, nebo hotově na místě)

Stornopodmínky: při zrušení účasti 14 - 7 dní předem účtujeme paušál 200 Kč, 6 a méně dní předem: 50 % z ceny víkendu. Neomluvená neúčast: 70 % z ceny.

Odhlášení a přehlášení na jiný termín:

V případě odhlášení nebo přehlášení na jiný termín prosíme nejdříve kontaktujte Martu Mills na [email protected]

Adresa a doprava:
bývalý kapucínský klášter, Kutnohorská 26, Kolín (mapa
doprava: rychlíkem z Hlavního nádraží (36 minut), osobákem z Masarykova nádraží (70 minut)
autem: D11 exit 39, parkování v areálu kláštera

Termíny víkendů pro katechumeny a pro tzv. rychlé i pomalé biřmovance

KZV 4A 8. - 10.3. 2019

KZV 4B 22. - 24.3. 2019

KZV 4C 5. - 7.4. 2019

Vaše obecné dotazy adresujte na farní asistentku paní Martu Mills: [email protected], tel: 222 221 339.

Speciální dotazy ohledně kurzu jako takového směřujte na pastoračního referenta Martina Staňka ([email protected])

***********************************************************************************